Kolorowe Papużki na urodzinach Kubusia Puchatka

IMG_20191030_105515_HDR      Dzieci z grupy V Kolorowych Papużek 30 października wybrały się na urodziny Kubusia Puchatka do Miejsko-Powiatowej Biblioteki „Lubiteki”. W drzwiach przywitała nas pani Asia, która zaprowadziła nas na dział dzięcięcy by oczekiwać na przybycie solenizanta. Zanim on się zjawił pani Asia przybliżyła nam historii powstania książek o misiu o bardzo małym rozumku jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu. Następnie dzieci wyrecytowały wierszyk z życzeniami dla Kubusia. Gdy zjawiła się Kubuś oprowadził on dzieci po całej bibliotece, a dalszej części rozpoczęły się gry i zabawy, które dostarczyły dzieciom wiele radości. Po wspólnej zabawie Kubuś poczęstował dzieci słodką niespodzianką, a dzieci zaśpiewały głośne „Sto lat” i wręczyły solenizantowi własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]