Muzyczny tydzień w grupie Kolorowych Papużek

IMG_20200214_104309     Miniony tydzień minął Kolorowym Papużkom bardzo muzycznie. Dzieci utrwaliły sobie nazwy wielu instrumentów muzycznych, samodzielnie wykonały prace plastyczne przedstawiające gitary. Dodatkowo dwoje z nich zaprezentowało swój talent muzyczny tzn. Sylwia Konopka zagrała już po raz kolejny na gitarze, a Bartek Siemieniec zaprezentował swój talent grając na akordeonie. Nasze zajęcia muzyczne swoją grą na gitarze klasycznej wzbogaciła również wolontariuszka Julia Machoń. Na zakończenie muzycznego tygodnia dzieci do przedszkola zaprosiły harcerzy Pana Błażeja Widerę wujka naszej Majki oraz Panią Zuzannę Pradelę, którzy przeprowadzili z nami wspaniałe zajęcia dotyczące harcerstwa. Były rozmowy dotyczące umundurowania harcerskiego, symboliki znaczka zucha oraz sprawności. Spotkanie zakończyło się wspólnymi pląsami oraz zabawami muzycznymi z wykorzystaniem klanzy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w nasz muzyczny tydzień!

Angelika Pradela

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]