Wizyta Świętego Mikołaja

photo (19)

Jak co roku 6 grudnia nasze przedszkolaki odwiedził długo wyczekiwany gość. Tym razem nie odbyło się jednak bez małych komplikacji.  Kiedy dzieci zebrały się na sali, by powitać Mikołaja zadzwonił telefon od samego Świętego.  Mikołaj przeprosił, że nie może dotrzeć na czas, gdyż ma awarię sań i jego renifery są już bardzo zmęczone oraz głodne. Czas oczekiwania jednak się nie dłużył, zlecił on dzieciom wykonanie zadań, a kiedy przedszkolaki wypełniły je bezbłędnie i poznały historię Świętego Mikołaja, wszyscy usłyszeli dobrze znany dźwięk dzwonka i w drzwiach pojawił się sam Mikołaj. Przedszkolaki powitały go piosenkami i tańcem śnieżynek, zadały  również wiele ciekawych i niełatwych  pytań.  Mikołaj rozdał wspólne zabawki dla każdej grupy, a następnie udał się do sal, gdzie każdemu dziecku wręczył indywidualny prezent.

Dziękujemy Mikołajowi za wizytę w naszym przedszkolu i czas poświęcony naszym przedszkolakom, dziękujemy również tacie Rysia za piękną fotorelację.

Martyna Kardas

Link do pobrania zdjęć:

atelier-studiofoto.pl/mikolaj.rar

[spacer size=”20″] [spoiler title=”Zobacz fotogalerię…” close=”1″ style=”1″] [custom_gallery style=”1″ source=”post” link=”image” description=”0″ size=”200×200″ limit=”100″] [/spoiler]